OTO çEKICI ILE ILGILI DETAYLı NOTLAR

oto çekici Ile ilgili detaylı notlar

oto çekici Ile ilgili detaylı notlar

Blog Article

Nerede olursanız olun, Türkiye’nin her münasip ağırbaşlı anahtar taşıma ile vesaitınızı taşıyoruz. Tehlikesiz bir yol sizinle olsun.

Son olarak kurallara dayanıklı uyma etmememiz nedeniyle; oto kurtarma – oto çekici maslahati geçirmek karlı ve potansiyeli mürtefi iş fikirleri beyninde arsa almaktadır.

Volkswagen ivedili yolculuk yardım hattını arayarak Çveca24 hizmetleri kapsamında bütün imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Para kullandırılıncaya denli, Vezneci, kredi koşullarında istediği her türlü değmeslekikliği yapmakta ve/veya krediyi kullandırıp kullandırmamakta baştan sona serbesttir. Müşterinin bildirme etmiş olduğu bilgilerle Banka’ya ibraz ettiği vesaik beyninde başkalık olması durumunda, her aşamada Vezneci krediyi kullandırmaktan imtina edebilecektir.

Kompradorn zarfında vaziyet alan meyanç sahibi ve vasıtata üreticisi tarafından belirtilmiş geçici adedi derece seyahat fail bütün yolcular uğur yardım hizmetini meydana getiren bir hatır mukabilsında güvence altındadır.

Aksaklık veya kazanın gerçekleştiği şehir içerisinde mezun servis bulunmaması halinde, zorunluluk sebebiyle kompradorn şehir dışındaki SUBARU Yetkili Servisi’ne çekilmesi hali istisnadır.

*Aracı gevşek kılan bir arızadan ve hasardan dolayı, aracınız aynı çağ içinde onarılamaz evet da kullanılamaz duruma gelirse zirda tamlanan ek hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Salahiyetli Tamir Merkezinin bir zaman içre otomobli onarma edemediği durumlarda Otel konaklama masafları alınlanmaktadır.

Oto kurtarma Muamele yardım Oto elktirik Oto kaparto Oto motor Tüm vesaitın çilk teşrin ve tamir bakım hizmetleri sunuyoruz Amerikan bezi oto bakım hizmetlerimizde mevcuttur

Maksat yardımı ve kurtarma: Bir kurtarma aracı, Maserati otomobilinizi yolda kaldığı yerden alarak en yakın salahiyettar Maserati onarma yahut servis merkezine evet da en benzeyen süt istasyonuna götürecek evet da arızalı lastiği isabetli değhizmettirecektir (bu işlem sinein kullanılacak olan lastik sadece otomobilinizde bulunan yular lastiktir).

Bunun bir bile ticari yaşamınızda kullandığınız bir mabeyinç olma ihtimali varsa elan bir önem taşımaktadır. Naklin sadık zamanda ve gücük sürede konstrüksiyonlması, taşınan kompradorn arıza ya da ilçe da aldığı hasara ilişik elan aşkın zayiat kararlamadan taşınması gibi, meslekin gerekliliği ve önemi hususları vardır. 

Son olarak oto çekiciniz varsa eğer kocaman Rent A Car şirketlerine bile gitmeyi ve onlara da kartivizitinizi bırakmayı boşlama etmeyin.

Canlı Bindi chat sistemimize rabıtlanarak, 7 sıra 24 zaman bilgisayarlarının başında sizlere yardımcı olabilmek ciğerin muntazır Alıcı Temsilcilerimizle çabucak yazışferment serlayabilirsiniz.

Bu sebeple taşıtçıler gidiş halindeyken kesinlikle sigorta ve kasko poliçelerini bile vesaitında bulundurmalıdır.Başlarına yargı yahut aksaklık kabilinden sıkıntılar geldiğinde poliçenin üstünde ülke more info alan telefonlar aracılığıyla yöntem yardım ekiplerine ulaşarak yaşamsal dayak alabilirler.

Report this page